Objavljeno: sub, 28 sij, 2012
Moda |

TRANSPORT FOOTWEAR -60%


TRANSPORT FOOTWEAR

TRANSPORT FOOTWEAR -60%

Transport Footwear najavio je posljednje sezonsko sniženje prije dolaska proljetnih kolekcija. Brandove kao što su Caterpillar, Cushe, Lumberjack, US POLO, Energie, Killah i Blink od sada možete kupiti po čak 60% povoljnijoj cijeni.

Transport Footwear brine se da ni u kojem slučaju ne budete zakinuti za najpoznatije marke cipela s modnih pista svjetskih metropola! U trgovinama u svim većim gradovima Hrvatske i najvećim trgovačkim centrima na jednom ćete mjestu pronaći žensku i mušku obuću koja mami uzdahe i u trenu vas pretvara u ikone stila…

Transport Footwear – ZAGREB:
Gajeva 8, 014921716 zagreb-gajeva@midar.hr
Importanne Centar, 014573158 importanne@midar.hr
City Center One, 013878636 city-centar@midar.hr
Garden Mall, 012851504 dubrava@midar.hr
Mercator Vukovarska, 016183599 mercator-zagreb@midar.hr
Westgate Shopping City, 014111039 wgate.transport@midar.hr

Transport Footwear-SPLIT:
Kralja Tomislava 4B, 021315393 split-centar@midar.hr
Mercator Solin, 021261000 Split-Mercator@midar.hr

Transport Footwear-RIJEKA:
Tower Center Rijeka, 051403936 rijeka-tower@midar.hr

Transport Footwear-OSIJEK:
Mercator Gacka, 031275941 midar-os@midar.hr
Avennue Mall osijek_avenuemall@midar.hr

Transport Footwear-ZADAR:
Kalelarga, 023250189 zadar@midar.hr
City Galleria, 023313134 zadar-city@midar.hr

Transport Footwear-ŠIBENIK:
Kralja Tomislava bb, 022215885 sibenik@midar.hr

Transport Footwear-VINKOVCI:
Kralja Zvonimira 5, 032338642 vinkovci@midar.hr

OUTLET:
Roses Fashion Outlet, 049227689 outlet@midar.hr

TRANSPORT FOOTWEAR

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>