Objavljeno: pon, 19 ožu, 2012

Technomarket katalog ožujak


Technomarket katalog ožujak!

Novi Technomarket katalog za ožujak Vam nudi još više tehnike za ured,školu i dom…

 

Technomarket prodajna mjesta:

Obala Stjepana Radića 25, Dubrovnik
Tel: 020/313-450
e-mail: tmdubrovnik@technomarket.hr
Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Subota 8:00-20:00 h
Nedjelja

Radnicka cesta 52, 10 000 Zagreb
Tel: 01/644-2555
e-mail: tmgreengold@technomarket.hr
Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Subota 09:00-21:00 h
Nedjelja ne radimo

Velimira Škorpika 25a, Jankomir, Zagreb
Tel: 01/3498 349
e-mail: tmjankomir@technomarket.hr
Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Subota 10:00-20:00 h
Nedjelja 10:00-16:00 h

Put brodarice 6, 21000 SPLIT
Tel: 021/689 180
e-mail: tmjoker@technomarket.hr
Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Subota 09:00-21:00 h
Nedjelja 09:00-21:00 h

Trg M.Šuflaya 1
Tel: 047/ 600162
e-mail: tmkarlovac@technomarket.hr
Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Subota 8:00 – 21:00 h

Svilajska 36, (TC Osijek), Osijek
Tel: 031/377 404
e-mail: tmosijek@technomarket.hr
Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Subota 09:00-21:00 h
Nedjelja 09:00-21:00h

Vukovarska 87, Rijeka (TC Plodine)
Tel: 051/672 800
e-mail: tmrijeka@technomarket.hr
Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Subota 09:00-21:00
Nedjelja

Cesta dr. F. Tuđmana 7, Kaštel Sućurac
Tel: 021/226 088
e-mail: tmsplit@technomarket.hr
Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Subota 09:00-21:00 h
Nedjelja 09:00-21:00 h

Duga Ulica 26(Vinkovci Shopping Capitol)
Tel: 032/638 080
e-mail: tmvinkovci@technomarket.hr
Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Subota 09:00-20:00 h
Nedjelja ne radimo

Murvička 1, Zadar (TC CITY GALLERIA)
Tel: 023/628 424
e-mail: tmzadar@technomarket.hr
Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Subota 09:00-21:00 h
Nedjelja

Zaprešićka 2, Jablanovec, Donja Bistra
Tel: 01/3692 518
e-mail: tmwestgate@technomarket.hr
Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Subota 10:00-21:00 h
Nedjelja 10:00-21:00 h

Technomarket katalog…

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>